Alyvos

Galime pasiūlyti įvairių rūšių tepalus ne tik automobiliams, bet ir motociklams, motoroleriams, sniego motociklams, keturračiams, kartingams, vandens transportui, sodo/ūkio technikai. Kiekvienas vairuotojas žino, jog tepalus reikia keisti reguliariai. Patyrę meistrai pataria automobilio tepalus keisti kas 10 000 kilometrų arba kas du metus. Informuojame, jog atstovaujame daugeliui žymių firmų, bei turime taip pat ir pilstomo tepalo automobiliams:

„MOTUL“, „TOTAL 10W40“, „CASTROL 5W40“, „COMMA 5W30“, „AC DELCO“ ir kitų.

ORIGINALŪS VOLVO, TOYOTA, FORD, OPEL, MERCEDES, VOLKSWAGEN, BMW TEPALAI.

Motul-Motorcycle-oil.jpg_300x300

MOTUL“ alyva automobiliams Motul gaminama Prancūzijoje, o produktų galima rasti daugiau nei 80-yje šalių. Motul tepalai visuomet turi išskirtinę spalvą bei kvapą.

castrol_squaregs_uzsakymu_mygtukas

„CASTROL“ tepalinė alyva. Kompanija įkurta 1899 m. Gaminami tepalai pasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis. Specialiai atitinka aukštus šiuolaikinių, automatinėms stabdžių ir sankabų mechanizmams keliamus reikalavimus, išskyrus atvejus, kai nurodoma naudoti mineralinio pagrindo alyvą.

1_mobil_tepalai_automobiliams.jpg

„Mobil 1“ įvairios modernios sintetinės variklių alyvos. „Mobil 1“ tepalai automobiliams užtikrina variklio švarą, apsaugo nuo dėvėjimosi ir didina jo našumą. Tepalai dyzeliniams ir benzininiams automobiliams.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

 

2_acdelco_tepalai_automobiliams 2_acdelco_tepalai_automobiliams.jpg

„AC Delco“ aukščiausius kokybės kriterijus atitinkantys tepalai automobiliams.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

4_kroon_tepalai_automobiliams.jpg

„KROON OIL“ tepalai visoms transporto priemonėms.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

 

2_TOTAL_LOGO_logotypegs_uzsakymu_mygtukas

“TOTAL” tepalai kuriami taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.