Tepalai

Tepalai
Galime pasiūlyti įvairių rūšių tepalus ne tik automobiliams, bet ir motociklams, motoroleriams, sniego motociklams, keturračiams, kartingams, vandens transportui, sodo/ūkio technikai. Kiekvienas vairuotojas žino, jog tepalus reikia keisti reguliariai. Patyrę meistrai pataria automobilio tepalus keisti kas 10 000 kilometrų arba kas du metus. Informuojame, jog atstovaujame daugeliui žymių firmų, bei turime taip pat ir pilstomo tepalo automobiliams: “TOTAL 10W40″, “CASTROL 5W40″, “COMMA 5W30″, “AC DELCO” ir kitų.

castrol_squaregs_uzsakymu_mygtukas

“CASTROL” tepalinė alyva. Kompanija įkurta 1899 m. Gaminami tepalai pasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis. Specialiai atitinka aukštus šiuolaikinių, automatinėms stabdžių ir sankabų mechanizmams keliamus reikalavimus, išskyrus atvejus, kai nurodoma naudoti mineralinio pagrindo alyvą.

Agip_logo_logotypegs_uzsakymu_mygtukas
“Agip” aukščiausios kokybės tepalai, kurių pranašumas jau daugelį kartų įrodytas Formulės-1 varžybose. Kokybę užtikrina ne tik pergalės motociklų trasose, katerių varžybose, bet ir puikūs automobilių profesionalų bei mėgėjų atsiliepimai ir rekomendacijos.

1_mobil_tepalai_automobiliams.jpg

“Mobil 1″ įvairios modernios sintetinės variklių alyvos. “Mobil 1″ tepalai automobiliams užtikrina variklio švarą, apsaugo nuo dėvėjimosi ir didina jo našumą. Tepalai dyzeliniams ir benzininiams automobiliams.

gs_uzsakymu_mygtukas

2_acdelco_tepalai_automobiliams 2_acdelco_tepalai_automobiliams.jpg

“AC Delco” aukščiausius kokybės kriterijus atitinkantys tepalai automobiliams.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

4_kroon_tepalai_automobiliams.jpg

“KROON OIL” tepalai visoms transporto priemonėms.

gs_uzsakymu_mygtukas

5_liqvimoly_tepalai_automobiliams.jpg

gs_uzsakymu_mygtukas

 

2_TOTAL_LOGO_logotypegs_uzsakymu_mygtukas

“TOTAL” tepalai kuriami taip, kad patenkintų lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto visų benzininių ir dyzelinių variklių gamintojų reikalavimus.