Automobilių kilimėliai

Prekiaujame tekstiliniais, guminiais ir modeliniais (tam tikram automobilio modeliui) kilimėliais.Kilimėliai aukštos kokybės ir puikios išvaizdos. Kiekvienas vairuotojas gali surasti kilimėlį, kuris atitinka automobilio dugno formą.Didelis kilimėlių dangų asortimentas. Kilimėliai puikiai apsaugo automobilio saloną nuo purvo, smėlio ir drėgmė.

Visą šios grupės prekių asortimentą surasite mūsų parduotuvėje. Čia pateikiame tik keletą pavyzdžių.

kilimeliai_automobiliams7 kilimeliai_automobiliams8

Universalūs, guminiai kilimėliai.

Gaminami iš aukštos kokybės gumos. Tokio tipo guma minkšta, atspari trinčiai, todėl kilimėliai dėvisi lėčiau. Kilimėliai parduodami komplektais po 4 vnt. arba pagal poreikį po 1 vnt.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

kilimeliai_automobiliams2 kilimelis_automobiliui1

Universalūs kilimėliai lengviesiems automobiliams.

Pagal išmatavimus galima pritaikyti daugeliui automobilių. Komplektą sudaro: vairuotojo kilimėlis, keleivio kilimėlis ir du galiniai kilimėliai. Kilimėliai gaminami su borteliais, kurie padeda geriau sulaikyti drėgmę ir purvą.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

kilimeliai_automobiliams4

Tekstiliniai automobiliniai kilimėliai.

Tiesiog tai kilimėliai, kurie pagaminti iš tekstilės ir pritaikyti Jūsų automobiliui. Galima pasirinkti dangos spalvą ir tipą, išsiuvinėtą emblemą ar skaičių. Įvairių rūšių kilimėliai.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

kilimeliai_automobiliams3

Modeliniai kilimėliai skirti konkrečiam automobilio modeliui.

Pavyzdyje nurodyti Audi A6 2006 m. Modeliniai kilimėliai pagaminti iš aukštos kokybės, atsparios trinčiai gumos, išlieka elastingi esant žemai temperatūrai, kilimėlius lengva valyti.

gs_uzsakymu_mygtukas