Akumuliatoriai automobiliams

Akumuliatoriai automobiliams

Parduodame įvairių gamintojų akumuliatorius BOSH, VARTA, FULMEN, JENOX, AD- ir kitų. Todėl iš plataus akumuliatorių asortimento galima išsirinkti tinkamiausią. Automobiliniams akumuliatoriams suteikiama 2-3 metų garantija. Specialistai rekomenduoja renkantis akumuliatorių atsižvelgti į ne tik pačio gamintojo akumuliatoriaus rekomendacijas, bet paisyti ir automobilio gamintojo instrukcijų. Prisiminkite, jog akumuliatoriaus talpumas ir standartinė srovė negali būti mažesni negu rekomenduotini gamintojo.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra 20190124_170033-576x1024.jpg
 
 
Akumuliatoriai automobiliams
 
 
 

 

Įrašykite antraštę…

Visą šios grupės prekių asortimentą surasite mūsų parduotuvėje. Čia pateikiame tik keletą pavyzdžių.

banner_akumuliatoriai_automobiliamsgs_uzsakymu_mygtukas

Banner “ – tai novatoriškiausias ir nuolat atsinaujinantis geriausių paleidimo baterijų gamintojas.

tab_akumuliatoriai_automobiliamsgs_uzsakymu_mygtukas

TAB MAGIC. TAB gamintojas, vienas pirmųjų, pasitelkė NANO technologijas. Naudojant NANO technologiją akumuliatoriai sparčiau įsikrauna, lengviau atiduoda startinę srovę, turi didesni talpumą.

ad_akumuliatoriai_automobiliamsgs_uzsakymu_mygtukas

Kompanijos „AD“ akumuliatoriai automobiliams. Geros eksploatacinės savybės ir visiškas patikimumas.Akumuliatoriams „AD“ suteikiama net 3 metų garantija.

amega_akumuliatoriai_automobiliams.jpgamega2_akumuliatoriai_automobiliams.jpg

„A-MEGA“ speciali nauja technologija, dėl kurios junginių specialios sudėties -didelis atsparumas korozijai. Tinklelio technologija užtikrina nepriekaištingas akumuliatoriaus charakteristikas.

gs_uzsakymu_mygtukas

 

varta_bluegs_uzsakymu_mygtukas

„Varta Automotive“ yra didžiausia akumuliatorių gamintoja Europoje. Varta SILVER dynamic ir Varta BLUE dynamic – tai aukščiausia kokybė tenkinanti griežčiausius reikalavimus. Sidabro technologija suteikia šiems akumuliatoriams didesnę startinę galią ir ilgesnį tarnavimo laiką.

 

bosh1gs_uzsakymu_mygtukas

„BOSH“ akumuliatoriai su S3, S4 ir S5 su „PowerFrame“ technologija vairuotojams garantuoja patikimą automobilių užvedimą, nuolatinį ir ilgalaikį elektros tiekimą automobilio sistemos grandinei.

 

fulmengs_uzsakymu_mygtukas

FULMEN priklauso pasauliniam elektros energijos šaltinių gamybos lyderiui JAV koncernui EXIDE, kuriam užima daugiau kaip 40 proc. pasaulio rinkos. FULMEN akumuliatoriai turi ir vadinamus naujausios kartos kalcio akumuliatorius, kuriuose vietoje stibio grotelių yra naudojamas kalcis. Kalcio akumuliatoriai išsikrauna 3-4 kartus lėčiau, kalcis lėtina teigiamųjų elektrodų koroziją. Kalcis iki 20 proc. pailgina akumuliatoriaus eksploatavimo laiką.