Filtrai automobiliams

Filtrai automobiliams

Prekiaujame tepalo, kuro, oro ir salono filtrais. Pavyzdžiui, kad automobilio variklis dirbtų tinkamai, svarbu, jog į variklio vidų įsiurbiamas oras būtų kuo švaresnis. Būtent tam reikalingi filtrai, kurie galėtų sulaikyti įvairius teršalus: šiukšles, kietas daleles, suodžius. Filtrai apsaugo nuo nešvarumų. Siūlome pačių įvairiausių firmų automobiliams skirtus filtrus. Bendradarbiaujame su „MANN-FILTER“, „AcDelco“, „FRAM“, „Clean“, „Hengst“ „AMC“, “BLUE PRINT“, „BOSCH“, „CHAMPION“, „SOFIMA“, „MAHLE“, „KNECHT“ ir kitais filtrų gamintojais ar tiekėjais .

MANN_logo_logotypegs_uzsakymu_mygtukas

“Mann+Hummel”vieni geriausių filtrų pasaulyje. Platus filtrų asortimentas lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, keturračiams, statybos ir žemės ūkio technikai, vandens transportui. Mann-Filter yra didžiausias filtrų tiekėjas azijietiškų automobilių gamintojams.

 

41ZAKAA6P4Lgs_uzsakymu_mygtukas

“FRAM” rinkos lyderis Belgijoje, Olandijoje, Liuksemburge. siūlo daugiau kaip 4000 filtrų rūšių asortimentą. “FRAM” filtrai, bendradarbiaujant suautomobilių gamintojais, kuriami ir tobulinami jau daugiau kaip 50 metų.

 

 

1_ac_delco_filtrai_automobiliams 2_acm__filtrai_automobiliams 3_clean_filtrai_automobiliams 4_filtron_filtrai_automobiliams 5_OPEN_parts_filtrai_automobiliams

HENGST-FILTERSgs_uzsakymu_mygtukas

„Hengst“ viena didžiausių filtrų ir jų sistemų gamintoja pasaulyje, kuri turi daugiau kaip 1000 savo produkcijos platintojų. „Hengst“ gamina daugiau kaip 5000 filtrų rūšių įvairiems automobiliams. Filtrai vertinami viso pasaulio transporto gamintojų.